O nas

Firma prywatna Budowy i Remonty Izolowanie i Osuszanie Budynków Sławomir Tomaszewski istnieje od 1990 roku i jest kontynuacją rodzinnych tradycji. Właściciel firmy jest z zawodu murarzem-tynkarzem a z wykształcenia technikiem budownictwa ogólnego, swoje kwalifikacje zawodowe i doświadczenie zdobywał na budowach w Polsce i poza granicami polski. Posiadamy duże doświadczenie w budowach nowych obiektów oraz przy modernizacji już istniejących, szczególnie specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji przeciwwilgociowych budynków oraz ich osuszaniu.

W pracy wykorzystujemy sprawdzene technologie, np.: w zakresie izolacji i osuszania wykorzystujemy materiały Schomburg Polska Sp. z o.o. Kierujemy się wyborem sprawdzonych technologii co gwarantuje powtarzalny dobry efekt naszego wykonawstwa.

Wykonujemy usługi na terenie powiatu tarnogórskiego i innych miast Śląska. Współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych. Stosujemy oprócz tradycyjnych również najnowsze technologie budowlane. Dzięki zaangażowaniu i pracy w wysokich standardach, gwarantujemy Państwu dobrą jakość usług.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji. Usługi świadczymy kompleksowo.